תקציר מנהלים

חברת רזקא

מטרה:

עבודת חברת רזקא בתהליך הפיתוח משלב הרעיון ועד למימוש בפועל, הפכה את חברתנו למאיץ ולפרויקטור של חדשנות טכנולוגית עבור לקוחותינו.

רקע:

חברת רזקא בע"מ פועלת משנת 2010 בעולם החדשנות הטכנולוגית של מערכת רשות החדשנות כחברת פיתוח יעילה וגמישה הכוללת צוות הנדסי מנוסה. עיקר העיסוק שלנו בפרויקטים של פיתוח מוצרים חדשים בעלי חדשנות טכנולוגית, שדרוג מוצרים קיימים, איתור יישומים חדשים למוצרי החברה הקיימים וכן באפיון וליווי תהליכי המעבר מפיתוח לייצור סדרתי. 

משנת 2018 ואילך, התמקדנו בפרויקטים של פיתוח והטמעת חדשנות טכנולוגית במפעלי תעשייה, באפיון ובכתיבת תוכניות פיתוח וכן בניהול פרויקטים של אוטומציה ורובוטיקה במערכי ייצור קיימים, זאת במקביל לפניה לקבלת הסיוע של רשות החדשנות עבור הביצוע בפועל של הפרויקטים שאותם אנו מובילים או מלווים.

רוב המהנדסים שלנו בעלי למעלה מ-30 שנות ניסיון בתעשיות הייצור ואנו גאים בעובדה שרעיונות שלנו לפיתוח מוצרים חדשים ויצירת פתרונות מקוריים המשלבים חדשנות והנדסה, מהווים חלק מרכזי ב-DNA של החברה.

במהלך שנת 2020, הרחבנו את הפורטפוליו של פעילותינו לשני תחומים נוספים שמפעילה רשות ההשקעות:

מסלול הטמעת טכנולוגיות מתקדמות ברצפת הייצור ותוכנית השיפור בפריון הייצור במפעלי תעשייה. לצורך כך, הגדלנו את צוות המהנדסים שלנו והוספנו קבלני-משנה מתחומי האוטומציה, רובוטיקה, חומרים מרוכבים ומערכות מידע ברצפת הייצור.

התמחות:

  • בחינת רעיונות ופתרונות המשלבים יצירתיות עם חדשנות הנדסית ביחד עם הלקוח לפרויקט הפיתוח שלו.
  • רצון ויכולת לאבחן, ללוות ולקדם פיתוח של מוצר חדש כגורם משלים לצוות עובדי החברה עד להגשמתו.
  • התאמת הפתרון לצורך ולאתגר, הן כרעיונאים בהתנעת הפרויקט והן ביצירתיות במהלך הביצוע בפועל.
  • להשלמת התהליך, אנשי ה-Back Office שלנו מטפלים במימוש כתבי האישור מרשות החדשנות ומרשות ההשקעות, לכסף בפועל בחשבונות הבנק של לקוחותינו.

סיכום:

ההתמחות שלנו בשילוב היכולות שלנו, הידע והניסיון שצברנו עם היצירתיות שלנו כרעיונאים, תורמים לתהליך ולהצלחת פיתוח המוצרים החדשים של לקוחותינו.