אודות אברהם רז

אודותיי

הי, נעים להכיר, שמי אברהם רז ואני מנהל את חברת רזקא.

בהשכלתי אני בעל רקע והשכלה טכנולוגית וכלכלית ולאחר סיום לימודיי, עבדתי בקבוצת מפעלים בבעלות פרטית (במסלול מנהלים) במשך למעלה מ-6 שנים ב-3 מפעלים שונים במגוון תפקידים בתחומי הייצור, השיווק וכן בפיתוח מוצרים, חלקים ורכיבים חדשים.

התמקדתי בייזום ובניהול  פיתוח ויצור בישראל של רכיבים ומוצרים חדשים בתחום מערכות ריהוט OPEN SPACE בחברת טקניון אינטרנשיונל.

משנת 1993 הפכתי לבעל עסק עצמאי ובמהלך שנת 2010 הקמתי את חברת רזקא בה אני פעיל עד היום.

 בין השנים 2003 ועד שנת 2016, עסקתי לסירוגין גם כבודק כלכלי של הקרן לעסקים בערבות מדינה וגם כבודק-אנליסט לבקשות אשראי עסקיות לקרן לאומי לעסקים של בנק לאומי.

למעלה מ-30 שנים אני עוסק באפיון, הכנת וכתיבה של בקשות עם תוכניות פיתוח של מוצרים חדשים ו/או מתקני ייצור ייעודיים למוצרים החדשים ללשכת המדען הראשי, בשמה העדכני- רשות החדשנות.

משנת 2018 ואילך, התמקדתי בנושאי פיתוח והטמעת חדשנות טכנולוגית במפעלי תעשייה עם מהנדסים מנוסים ,בכתיבת תוכניות פיתוח ובניהול פרויקטים של שדרוג מערכי ייצור במסגרת רשות החדשנות.

במהלך שנת 2020 נערכנו להרחבת פורטפוליו פעילויות חברתנו בעיקר במסלולי הטמעת טכנולוגיות ייצור מתקדמות ובשיפור הפריון במפעלי תעשייה, יחד עם בניית צוות של מומחים וקבלני-משנה מתחומי האוטומציה ומערכות Big Data ברצפת הייצור ועוד.

למה אני

הניסיון שצברתי, הידע שרכשתי, ה-Creativity שלי כרעיונאי תורמים לתהליך פיתוח מוצרים חדשים ללקוחותינו.

כל פגישה ראשונה הינה ללא התחייבות מקדמית (בחינם).