סיפורי הצלחה

ג.ל.ו. אינטרנשיונל
צינורות קשיחים למחצה ופרס מטעם ג'נרל אלקטריקס

החברה פיתחה במהלך השנים האחרונות צינורות אוורור שרשורים קשיחים למחצה מחומרים מתקדמים לתחום הבניה יחד עם בניית מערך ייצור ייעודי עבורם.

ליווינו את הפרויקטים מקצועית וכן בקבלת מענקי רשות החדשנות למימון הפיתוחים הנ"ל מהלך שבע שנים.

בגין פיתוחים אלו, אנחנו גאים לשתף שחברת ג.ל.ו. אינטרנשיונל נבחרה כזוכת פרס החדשנות הטכנולוגית של חברת General Electrics האמריקנית לשנת 2016; ובמהלך השנים 2017 ו-2018 פרויקט הפיתוח שימש כסיפור הצלחה באתר של זירת הייצור המתקדם ברשות החדשנות.

שם חסוי
שנתיים והצלחה

ליווינו את מנהל הפיתוח בחברה באפיון ופיתוח מכלולי אקדח כיס פולימרי העשוי מחומרים פולימרים מחוזקים ומחומרים מרוכבים וזאת במקביל לקבלת מענקי רשות החדשנות למימון פרויקט פיתוח שארך שנתיים והוכתר בהצלחה מרובה.

שם חסוי
ייצור אוטומטי של פיגומים

החברה פיתחה ובנתה קו ייצור לייצור אוטומטי של פיגומים לבניין. ליווינו את אפיון מערך הייצור החדש יחד עם קבלת מענק רשות החדשנות למימון הנ"ל.

שם חסוי
ליטוש אוטומטי

ליווינו את צוות הפיתוח בחברה באפיון מתקן ייצור לליטוש אוטומטי של חלקי אביזרים מכניים יחד ובמקביל לקבלת מענקי רשות החדשנות למימון פרויקט פיתוח זה.

אסותא תעשיות אלבד בע"מ
ייצור אוטומטי של נייר פרפין לתחום המזון

החברה פיתחה פיתוח ובנתה מתקן ייצור וציפוי נייר בפרפין כולל הדפסה וכן מערך לייצור ואריזה אוטומטיים של גלילי אלבד ונייר. ליווינו את אפיון ובניית שני מערכי הייצור החדשים יחד עם קבלת מענקי רשות החדשנות למימון הפרויקטים במהלך שנתיים.

הדרן
מערכת הדבקה והדפסה לבתי אריזה

ליווינו פיתוח ובניית מערכת הדבקה והדפסה לבתי אריזה של פירות וירקות בתיבות ובהמשך שדרוג המערכת באמצעות בניית מערכת ממוזערת גנרית בעלת דגם אחד – Multi Head להדבקה ולהדפסת המדבקות, במקביל לקבלת מענקי רשות החדשנות למימון הפרויקטים במהלך שלוש השנים.

שם חסוי
מערכת לדחיסת חומרי נייר וחומרים פלסטיים

ליווינו פיתוח ובניית מערכת דחיסה של חומרי נייר וחומרים פלסטיים למחזור, במקביל לקבלת מענקי רשות החדשנות למימון מערכת הכבישה במהלך שלוש שנים.

אם החיטה
אוטומציה לייצור מצות

ליווינו אפיון ותכנון אוטומציה באחד ממערכי ייצור המצות במפעל, במקביל לקבלת מענקי רשות החדשנות למימון הפרויקטים במהלך השנתיים האחרונות. 
כיום אנו מלווים פיתוח של מוצר חדשני המיועד לייצור.

שם חסוי
שינוע וריתוך מוצרי אלומיניום

ליווינו אפיון ובניית מערך ייצור אוטומטי לשינוע ולריתוך מוצרי אלומיניום, במקביל לקבלת מענקי רשות החדשנות במהלך שנתיים.

מולק לפידות
ייצור אוטומטי של תעלות חשמל תעשייתיות

ליווינו פיתוח מוצרים חדשניים של צוות הפיתוח בחברה ובהמשך הקמת מערך ייצור אוטומטי של תעלות חשמל תעשייתיות וזאת במקביל לקבלת מענקי רשות החדשנות למימון הפרויקטים הנ"ל במהלך שלוש השנים.

שם חסוי
מתקן חצי אוטומטי לייצור והרכבת חלונות ודלתות הזזה מאלומיניום

ליווינו את האפיון ובניית מתקן ייצור חצי אוטומטי לייצור והרכבת חלונות ודלתות הזזה מאלומיניום במטרה לייעל את תהליך הייצור ולשפר את רווחיות החברה. במקביל ליווינו את קבלת מענקי רשות החדשנות למימון פרויקט פיתוח זה.

רוברט שוורץ
סיוע בהגשת בקשה למענק

אברהם שלום,

מבקש להודות לך ולמיכאל על השירות המצוין שקיבלנו מכם, סיוע בהגשת בקשה למענק של קרן המו"פ ברשות החדשנות.
בקשתנו אושרה וקיבלנו מענק נוסף ע"ס 2.6 מ' ש"ח לטובת מימוש השנה השנייה בתכנית.

שמחתי לעבוד אתכם.